KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13524042
nr 1352 4042
Oidentifierad konstnär. Signerad, stilleben. Olja på duk, 40x50cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 18:18:55
150 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr